Optymalizacji stron pod holenderską wyszukiwarkę

Jeżeli już wczesniej zdażyles zauważyc, że w Holenderskim SEO nic nie zostalo dane na zawsze, to zapewne jestes na bieżąco ze wszystkim trendami i zmianami algorytmu Google. Jednak gdy od dluższego czasu nie interesowales sie optymalizacja strony dla wyszukiwarki internetowej, powinienes odswieżyc swoja wiedze. Dzis przygotowalismy dla was kilka praktycznych wskazówek SEO, o których powinniscie pamietac przez caly rok 2021. To pozwoli waszym stronom wyjsc obronna reka z każdej opresji.

Skupienie uwagi na czytelnikach – Optymalizujac strone dla wyszukiwarki w Holandii czesto zapominamy o tym, że tresc strony powinna byc czytelna i angażujaca przede wszystkim dla czytelników. Jeżeli na twojej stronie wciaż używasz pogrubionych slów kluczowych w formie nieodmienionej, to powinienes pozbyc sie tego i napisac cos dla czlowieka.

Odpowiednia tresc – Aby internauta dobrze sie czul na twojej stronie, powinienes zadbac o odpowiednia tresc. Co wiecej, aby strona dobrze byla odbierana przez wyszukiwarke, tresc na twojej stronie powinna ulegac aktualizacji – możesz to osiagnac chociażby poprzez dodanie bloga do strony. Blog pomoże ci również odwolywac sie do innych istotnych tresci na twojej stronie.

Zmiany w Google NL – w ciagu ostatnich dwóch lat wyszukiwarka Google wprowadzila szereg istotnych zmian, które odbily sie na widocznosci wielu stron internetowych. Ostatecznie klucz do zrozumienia algorytmu Google, znajduje sie w wytycznych dotyczacych tworzenia tresci. Aby twoja szczecinska strona byla widoczna w niderlandzkiej wyszukiwarce Google na najwyższych miejscach, powinienes pamietac o nastepujacych zasadach:

Tresc jest kluczowa. Dobra tresc – istotna, zwiezla, informacyjna, edukacyjna i formatowana – jest lepsza od tresci w której leje sie woda, tresci w której brak formatowania.
Jeżeli cos piszesz, powinienes to robic z mysla o zwyklych ludziach, a nie robocie wyszukiwarki. Ostatecznie to ludzie nabijaja ci odwiedziny, czas wizyt i odslony innych podstron.
Zachowuj linki w rozsadnej liczbie. Dotyczy to zarówno artykulów jak i calej twojej strony. Jeżeli już musisz linkowac do niepewnych zródel, używaj atrybutu „nofollow„.

Ostatecznie pamietaj, że obecnie wszystko kreci sie wokól tworzenia wysokiej jakosci tresci. Tworzac taka tresc nie bedziesz musial martwic sie spadkami przy kolejnej aktualizacji algorytmu. Lepiej isc w jakosc, a nie w ilosc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *